پیش گفتار

با توجه به اینکه ایجاد نقص در تولید محصولات چرم یلسان به علت اعمال بالاترین استاندارد در روند تولید، دور از انتظار است، اما در صورت بروز آن، سازمان تمامی تلاش خود را جهت پیدا کردن مشکل و رفع آن خواهد نمود

تعریف گارانتی:

 

واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می شود که مجموعه در قبال وقوع هرگونه ایراد ناشی از کیفیت نامطلوب مواد و یا فرآیند نامناسب ساخت محصول خود، تحت شرایط و زمانی خاص، جهت رفع آن چه از طریق تعمیر و چه از طریق تعویض محصول بر عهده می گیرد. در این حالت هزینه های تحمیل شده بر عهده مجموعه است.

تعریف وارانتی:

 

تمامی خدماتی كه در دوره گارانتی به مشتری داده می شود در دوره وارانتی نیز وجود دارد و تنها تفاوت آن با گارانتی آن است كه در دوره وارانتی هزینه خدمات انجام شده توسط مشتری پرداخت می شود و در ازای آن مشتری می تواند از خدمات مجموعه استفاده نماید.

انواع کیف , پوشاک , کمربند و اکسسوری

مدت زمان گارانتی : یک سال


مدت زمان وارانتی : پنج سال

خدمات گارانتی

 

ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد ودر صورتی که ایرادات ناشی از تولید قابل رفع نباشد،محصول در طول دوره گارانتی تعویض می گردد.

شرایط خروج از گارانتی

 • پایان یافتن زمان گارانتی محصول از تاریخ خرید ویا کالایی که در زمان خرید برای آن کارت وی آی پی صادر نشده است.
 • تعمیر ویا دستکاری محصول توسط عوامل غیراز مجموعه.
 • قرارگرفتن محصول چرمی در مجاورت انواع مواد شیمیایی،چربی ها،مواد اسیدی،مواد حلال نفتی وپایه الکل(مانند اسپری وادکلن)
 • قرار گرفتن در مجاورت نور مستقیم آفتاب در زمان طولانی.
 • قرار گرفتن در مجاورت شعله آتش.
 • قرار گرفتن در مجاورت اشیاع تیز وبرنده.
 • فرسایش طبیعی زیره کفش در اثر استفاده روزمره.
 • شست وشوی محصول با آب ویا عدم محافظت در برابر آب در زمان طولانی.
 • استفاده از مراقبت کننده های چرمی نامرغوب که مورد تایید مجموعه نباشد.
 • استفاده از مراقبت کننده های چرمی نامرغوب که مورد تایید مجموعه نباشد.
 • استفاده نامتعارف وایجاد تغییر شکل از حالت اولیه محصول.
 • عدم محافظت در برابر سایش با اجسام سخت وایجاد فرسایش.
 
برای استفاده از این سرویس، اگر کالایی که به دست شما رسیده است دچار مشکل یا آسیب دیدگی باشد، یا اگر مشخصات کالای خریداری شده با آنچه که در قسمت ویژگیهای محصول در سایت نوشته شده است، مغایرت داشته باشد، یا اگر در طول دوره گارانتی کالا دچار آسیب دیدگی شده باشد، لازم است قبل از هر چیز، اقدامات زیر را انجام دهید:
۱- در مرحله نخست لازم است جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی در مراحل استفاده از گارانتی، از جعبه مرسوله، از خود مرسوله و در صورت امکان و به صورت مشخص، از ایراد یا مغایرت محصول، به تعداد کافی عکس گرفته شود و به همراه شماره سفارش که در هنگام خرید در اختیار مشتری قرار گرفته است و مشخصات خریدار، به  واتساپ با شماره…. ارسال شود.
۲- اقدام بعدی برای استفاده ازگارانتی کالا، تماس تلفنی با تیم خدمات گارانتی است. برای این کار با شماره ۰۹۱۰۰۷۳۶۱۰۰  تماس بگیرید. همکاران ما شرایط را به طور کامل توضیح خواهند داد، اطلاعات مورد نیاز را ثبت می کنند و فرآیند استفاده از گارانتی آغاز می‌گردد.
۳- پس از هماهنگی با تیم خدمات گارانتی:
* مشتریان گرامی یلسان در صورتی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند، پس از تماس با تیم خدمات گارانتی فروشگاه اینترنتی یلسان، می‌توانند کالای واجد شرایط را به همراه کارت گارانتی، از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند. توجه داشته باشید که در صورت عدم ارسال اطلاعات به طور کامل و مشخص، فروشگاه اینترنتی یلسان هیچ گونه تعهدی در پیگیری آن نخواهد داشت.
** لطفا تا زمان رسیدن کالا به دفتر مرکزی چرم یلسان کد رهگیری پست را نزد خود نگه دارید.
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.