فروش سازمانی

فروش سازمانی (به انگلیسی B2B یا Business to Business) یکی از روش های رایج تامین نیازهای سازمان ها است که در سراسر دنیای تجارت انجام می شود. در فرایند فروش سازمانی، یک سازمان بسته به نیاز های خود از سازمان دیگر (مانند مجموعه چرم یلسان) اقدام به سفارش و خرید می کند. در این شیوه، قیمت های محصولات متفاوت بوده و به علت خرید در حجم بالا، برای سازمان سفارش دهنده از مزایای رقابتی خوبی برخوردار است.

فروش سازمانی خدمت جدیدی است که مجموعه چرم یلسان برای ایجاد بستر مناسب جهت تهیه محصولات یلسان به صورت عمده و توسط سازمان ها، ارائه کرده است. در این مجموعه سازمان ها (شامل شرکت های دولتی، خصوصی، سازمان ها و نهاد ها و اشخاصی که پروانه کسب دارند) می توانند از مزیت های خرید سازمانی برخوردار شوند. هنگام خرید سازمانی از مجموعه چرم یلسان با توجه به حجم خرید، تخفیف پلکانی برای مشتریان سازمانی در نظر گرفته شده و می توانند از مزیت های خرید سازمانی که بسیار رقابتی و مناسب برای نیاز سازمان است بهره مند شوند. این مزایا شامل خرید مستقیم و بدون واسطه از چرم یلسان بوده که به دلیل این خرید مستقیم، قیمت محصولات کمتر بوده و همچنین بعد از خرید فاکتور رسمی صادر می شود.

 

سوالات متداول فروش سازمانی

سوال: آیا در فروش سازمانی تخفیف یا مزایای در نظر گرفته می شود؟

پاسخ: بله فروش سازمانی یلسان برای مشتریان مزایای فراوانی دارد که میتوان به گارانتی محصولات، تخفیفات بیشتر و … اشاره کرد.

درصورتی‌که حتی کالای موردنظر شما در سایت ناموجود شده یا از موجودی کافی برخوردار نباشد، واحد بازرگانی و تأمین کالای چرم یلسان می‌تواند به‌سرعت کالای موردنظرتان را به تعداد موردنیاز در اسرع وقت تأمین و در اختیار شما قرار دهد.

 

هدایای سازمانی:

یکی از چالش‌های مدیران، انتخاب هدایای سازمانی و تبلیغاتی ارزنده‌ای است که بتواند ضمن ایجاد ارزش، کارآمدی و احساس خشنودی برای کارکنان، مشتریان و همراهان سازمان، بیشترین صرفه اقتصادی را به همراه داشته باشد.

واحد فروش سازمانی چرم یلسان، مفتخر است که اعلام نماید، کلیۀ اقلام، محصولات و کالاهایی که در مرکز خرید آنلاین چرم یلسان به فروش می‌رسد، می‌تواند با تخفیف قابل‌توجهی به‌عنوان هدیه سازمانی و تبلیغاتی در اختیار مدیران سختگیر و باسلیقه شرکت‌ها، کسب‌وکارها، سازمان‌ها و ارگان‌ها قرار گیرد.

 

خرید به‌صورت عمده:

هرچند که ممکن است امکان خرید متعدد بعضی از محصولات برای مشتریان حقیقی در مرکز خرید آنلاین چرم یلسان محدودشده باشد، اما این امکان برای مشتریان سازمانی، عمده و حقوقی وجود دارد که از تمام محصول موجود در سایت به هر تعداد، سفارش داده که پس از ارسال نمونه و تأیید نهایی از سوی سفارش‌دهنده در اسرع وقت تأمین و تقدیم خواهد شد.

 

کارت های هدیه:

اگر سازمان یا کسب‌وکاری موفق است، قطعاً کارکنان، مشتریان، همکاران، همراهان یا دوستانی داشته‌ که دررسیدن به این نقطه آن را همراهی کرده‌اند. ازاین‌رو اهدای هدیه‌های سازمانی به این افراد می‌تواند فضای دوستی و همکاری را بهبود ببخشد.

هدیه دادن به کارکنان و مشتریان، با ایجاد ارزش‌ها میان کسب‌وکارها و سازمان‌ها تمایز ایجاد می‌کند. اگر به دنبال ایجاد تمایز و بهبود محبوبیت سازمان و کسب‌وکار خود هستید، می‌توانید با اهدای کارت هدیه چرم یلسان انتخاب را به همراهان خود هدیه دهید تا آن‌ها بر اساس سلیقۀ خود هدیه‌ای را انتخاب کنند.

ارائه گیفت کارت به سازمان‌ها (با درصد تخفیفی مناسب)، صورت می‌پذیرد و مشتریان نهایی نیز از تخفیفات سایت برخوردار هستند. بدیهی است همه از داشتن یک کارت هدیه‌ برای خرید از سایت چرم یلسان خوشحال خواهند شد، پس همکاران، مشتریان و شرکای تجاری خود را با کمترین هزینه خوشحال کنید

 

کدهای تخفیف :

امروزه یکی دیگر از روش‌های مرسوم برای تقدیم هدایا در بستر تجارت الکترونیک، کدهای تخفیف مبلغی یا درصدی هستند که کسب‌وکارها می‌توانند برای تشویق کارکنان، مشتریان و همراهان تجاری خود از آن‌ها استفاده نمایند. چرم یلسان مفتخر است تا اعلام نماید این امکان را برای کلیه کسب‌وکارهای سراسر کشور فراهم کرده و آماده است تا بر اساس سفارش، بدون هیچ‌گونه محدودیت این خدمات را در اختیار سازمان‌ها، شرکت‌ها و ارگان‌ها قرار دهد.

از سوی دیگر این امکان وجود دارد که کدهای تخفیف اختصاصی برای اعضای باشگاه مشتریان کسب‌وکارها نیز تولید و در هر تعداد که نیاز مشتریان را برآورده می‌کند در اختیار قرار بگیرد.

 

فروش سازمانی

خدمات چرم یلسان برای شرکت ها و سازمان ها

چاپ لوگوی شما بر روی محصولات , یکی از مزایای اصلی محصولات چرم طبیعی به عنوان هدیه سازمانی این است که جز وسایل شخصی محسوب میشوند و برند و نام شرکت شما سال های سال هرروز توسط استفاده کننده دیده میشود.

شما میتوانید با حک نام و لگوی شرکت خود بر روی محصولات ما هدایای فراموش نشدنی برای مشتریان و دوستانتان بسازید.

برای این کار کافی است که لوگو یا نوشته مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا محصول برای شما شخصی سازی شود

به صورت حک بر رروی محصول و یا حک بر روی جعبه برای هماهنگی لطفا با شماره 09100736100 تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا ۱۰۰ درصد تخفیف برنده شو

  • گردونه رو بچرخون و تا ۱۰۰ درصد تخفیف برنده شو
بچرخون
هرگز
بعداً یادآوری کنید
نه ممنون