خرید به صورت اقساطی از چرم یلسان
پرداخت قسطی اسنپ پی

خرید قسطی اسنپ‌پی یک راه حل جدید پرداخت است که به کاربران این امکان را می‌دهد محصولی که لازم دارند را بدون نیاز به ضامن یا وثیقه، در یک فرآیند بسیار ساده خریداری نموده و هزینه‌ آن را طی اقساط مشخص پرداخت نمایند.

آنلاین خرید کنید قسطی پرداخت کنید

چرم یلسان برای راحتی کاربران و ایجاد بستری مناسب و منعطف برای پرداخت‌های مشتریان خود، این امکان را برای کاربران اسنپ‌پی فراهم کرده است تا بتوانند محصولات مورد نظر خود را از طریق فروشگاه اینترنتی و فروشگاه حضوری چرم یلسان خریداری نموده و پرداخت آن را به صورت اقساطی  انجام دهند.

این سرویس در حال حاضر برای تمام محصولات فعال می باشد.

با چرم یلسان؛ لذت خرید بی‌واسطه و با کیفیت را تجربه کنید!

سوالات متداول کاربران

۱- پرداخت اقساطی اسنپ پی چیست؟

پرداخت اقساطی اسنپ پی یکی از روشهای پرداخت است که برای کاربران واجد شرایط و خوش حساب اسنپ فعال میشود با استفاده از اعتبار اقساطی میتوانید به راحتی و بدون دغدغه داشتن موجودی، از فروشگاه چرم یلسان بدون بهره و کارمزد خرید کنید و بدون نیاز به هیچ گونه ضمانت و وثیقه ای هزینه آن را به صورت ماهانه از طریق (اپلیکیشن اسنپ بخش سرویس اعتباری) تسویه کنید.

۲- چطور میتوانم از روش پرداخت اقساطی اسنپ پی استفاده کنم؟

پرداخت اقساطی اسنپ پی ۴ مرحله ساده دارد:

الف- به فروشگاه چرم یلسان میروید و در مرحله پرداخت گزینه پرداخت اقساطی اسنپ پی را انتخاب کنید.

ب- شماره موبایلی که با آن در اسنپ پی ثبت نام کرده اید را وارد کنید.

ج- کد تأییدی که میفرستیم را وارد کنید.

د- با پرداخت قسط اول خریدتان نهایی میشود.

۳- من دسترسی به سرویس اعتباری ندارم چطور میتوانم سرویس اعتباری اسنپ پی را فعال کنم؟

 امکان فعال سازی سرویس اعتباری در حال حاضر برای کاربران واجد شرایط اسنپ پی وجود دارد. برای فعال سازی، به صفحه اصلی《سوپر اپلیکیشن اسنپ بروید و روی آیکن سرویس اعتباری》بزنید،پس از فعال سازی قراردادی بین شما و اسنپ پی منعقد میشود. همچنین امکان فعالسازی و دریافت اعتبار موقع خرید از طریق فروشگاه آموزشگاه/موسسه را نیز وجود دارد.

۴- در اسنپ پی حساب ندارم میتوانم موقع خرید ثبت نام کنم و اعتبار بگیرم؟

بله میتوانید حین خرید از فروشگاههای طرف قرارداد با وارد کردن شماره موبایلی که با آن در اپلیکیشن اسنپ حساب کاربری دارید و ارائه کد ملی متعلق به صاحب خط در اسنپ پی ثبت نام کنید. اطلاعات شما در لحظه بررسی میشود و در صورت تأیید همان موقع اعتبار میگیرید و میتوانید خریدتان را نهایی کنید.

۵- سرویس اعتباری اسنپ پی برای من فعال شده است آیا برای خرید اقساطی باید مجددا ثبت نامی انجام دهم؟

اعتبار اقساطی برای کاربران واجد شرایط و خوش حساب اسنپ پی به صورت خودکار فعال میشود و نیازی به فعال سازی مجدد ندارد.

۶- چگونه میتوانم اقساطم را تسویه کنم؟

در صورت پرداخت با استفاده از اعتبار اقساطی قسط اول در لحظه خرید تسویه شده و برای بازپرداخت سه قسط ،آتی در پایان هر ماه یک صورت حساب برایتان صادر می.شود برای تسویه حساب، به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن

اسنپ بروید و روی آیکن سرویس اعتباری بزنید بعد از دیدن صورت حسابتان قسمت بدهیها، روی دکمه پرداخت بزنید با ورود به درگاه بانکی میتوانید حسابتان را تسویه کنید. مهلت تسویه حساب پایان هر ماه است اما نگران نباشید برای راحتی شما امکان پرداخت بدون جریمه دیرکرد تا روز پنجم ماه وجود دارد.

۷- اگر مبلغ سفارشم از موجودی اعتبار اقساطی ام بیشتر بود چکار کنم؟ در این صورت نمیتوانید از اعتبار اقساطی برای پرداخت مبلغ سفارشتان استفاده کنید. به زودی امکان پرداخت بخشی از هزینه با اعتبار اقساطی اسنپ پی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

۸- آیا برای استفاده از پرداخت اقساطی اسنپپی محدودیتی وجود دارد؟

شما میتوانید به اندازه کل موجودیتان که در صفحه اصلی برنامه بخش سرویس اعتباری در اپلیکیشن اسنپ قابل مشاهده است به صورت اقساط خرید کنید. تنها کافی است: کالا یا کالاهای شما امکان خرید اقساطی را داشته باشند.

سفارش شما مجموع سبد خریدتان از حداقل مبلغ تعیین شده کمتر نباشد. (حداقل مبلغ تعیین شده برای خرید اقساطی ۵۰ هزار تومان است و نمیتوانید کالایی به مبلغ ۴۵ هزار تومان را به صورت اقساطی بخرید.)موجودی اعتبار اقساطیتان برای خرید کالا کافی باشد.

۹- آیا امکان لغو سفارش تغییر سفارش یا ویرایش سفارشی که با اسنپ پی پرداخت شده است وجود دارد؟

اسنپ پی در زمینه استرداد کالا تابع قوانین فروشگاه است میتوانید با پشتیبانی فروشگاه/آموزشگاه/موسسه تماس بگیرید اما توجه داشته باشید قوانین و خط مشی سرویس دهنده ها برای مرجوعی یا حذف و اضافه کردن کالا در یک سفارش با هم متفاوت است. در نتیجه پس از ثبت سفارش و پرداخت امکان اصلاح و تغییر آن از طریق اسنپ پی وجود ندارد اما در  فروشگاه چرم یلسان تا ۷ روز امکان مرجوعی  و همچنین امکان تغییر سفارش وجود دارد.

۱۰- در صورت لغو سفارش یا مرجوع شدن کالایی که اقساطی خریدهام چه اتفاقی می افتد؟

گاهی ممکن است به دلیل اتمام موجودی برخی یا همه اقلامی که سفارش داده اید، سفارشی که پرداخت آن با اسنپ پی انجام شده است تغییر کند یا لغو شود.اگر لغو سفارش شما بر اساس قوانین و مقررات فروشگاه/ آموزشگاه موسسه امکان پذیر باشد پس از ثبت درخواست:

الف. سفارش مورد نظر شما لغو میشود و میتوانید وضعیت آن را در برنامه بخش سرویس اعتباری داخل اپلیکیشن اسنپ در بخش سفارشها مشاهده کنید.

ب . مبلغ قسط پرداخت شده به حساب بانکی شما برگشت داده خواهد شد. (برگشت به حساب بانکی بین ۷ تا ۱۰ روز کاری انجام خواهد شد.

ج. اقساط پرداخت نشده لغو و معادل آن به موجودی حساب اعتباری شما برگشت داده میشود.

د. بدهیهای اقساطی شما از قسمت بدهیها حذف میشود.

۱۱- اگر مبلغ سفارشم تغییر کند یا بخشی از سفارش مرجوع شود، چه اتفاقی می افتد؟

 گاهی ممکن است مبلغ سفارشتان به دلیل موجود نبودن برخی از اقلام مرجوع شدن یا جایگزین شدن با اقلام دیگر تغییر کند در این صورت مبلغ سفارشتان به روز میشود و میتوانید جزئیات سفارشتان را در برنامه بخش( سرویس اعتباری اپلیکیشن اسنپ)، در بخش «سفارشها» مشاهده کنید.

اگر سفارش با استفاده از اعتبار اقساطی پرداخت شده باشد:

الف. مبلغ سفارش مجدد محاسبه میشود و مبلغ جدید از موجودی حساب اعتباریتان کسر خواهد

شد.

ب . اقساط مجدد محاسبه شده و بر اساس مبلغ سفارش جدید قسط بندی میشوند.

ج. مابه التفاوت مبلغ پرداخت شده به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. (برگشت به حساب بانکی بین ۷ تا ۱۰ روز کاری انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید در چنین شرایطی تاریخ سررسید اقساط تغییر نخواهند کرد و باید در موعد مقرر تعیین شده آن را

پرداخت کنید.

۱۲- سفارشم لغو شده اما هنوز مبلغ به حسابم برنگشته است، چکار باید بکنم؟ چنانچه سفارش شما لغو شود یا تغییر کند برگشت مبلغ پرداخت شده یا مابه التفاوت آن نهایتا بین ۷ تا ۱۰ روز کاری انجام می شود چنانچه مبلغ کم شده در بازه زمانی مشخص شده به حساب بانکیتان برنگشت، میتوانید با پشتیبانی اسنپ پی ۹۶۸۶۲۰۲۱-۰۲۱ تماس بگیرید