-

قوانین بازگشت کالا

شرایط مرجوعی و تعویض کالا

بسیار خوشحالیم که شما مشتری عزیز عضوی از خانواده ی بزرگ چرم یلسان هستید. خط مشی اصلی تک تک ما جلب رضایت شما عزیزان می باشد. و تمام تلاشمون را انجام می دهیم که با استانداردترین شرایط، سفارشات به دست شما برسد و تجربه لذت بخشی از خرید محصولات چرم یلسان داشته باشید. با این وجود ممکن به علل متفاوت شما عزیزان تقاضای برگشت محصول را داشته باشید که در این صورت همکاران ما در بخش خدمات پس از فروش در خدمت شما هستند تا مراحل انجام ثبت برگشتی شما را پیگیری نمایند.

اگر نیاز به تعویض سایز داشتید و یا به هر علتی از خرید خود منصرف شدید:

اگر( قبل از) ارسال سفارش، انصراف خود را از طریق مشاوره آنلاین سایت (واتس اپ) و یا شماره های تماس داخل سایت  اعلام بفرمایید، مراحل لغو سفارش صورت می پذیرد.

اگر (بعد از دریافت )محصول خریداری شده نیاز به تعویض سایز کفش و یا مرجوع سفارش داشتید، حداکثر تا 3 روز پس از تاریخ ثبت سفارش، شماره سفارش را برای همکاران ما در بخش مشاوره آنلاین سایت در واتس اپ اعلام بفرمایید تا درخواست شما توسط همکاران ما پیگیری شود.

خواهشمند است جهت حفظ حقوق مصرف کنندگان، محصول خریداری شده را مطابق شرایط اصلی با بسته بندی اولیه و مصرف نشده مرجوع نمایید.

(پرو کفش تنها روی فرش صورت گرفته باشد.)

درصورت تعویض کالا هزینه رفت و برگشت برعهده مشتری محترم میباشد.

جهت مرجوع کالا:  استرداد مبلغ، پس از دریافت کالا توسط شعبه ارسال کننده و تایید نهایی کارشناسان با کسر هزینه ارسال اولیه امکان پذیر می باشد .

ارجاع و یا تعویض کالا ممکن است به دلایل زیر رخ دهد:

1- به علت ایراد کیفی و یا مشکل ظاهری

2- مغایرت کالای تحویل گرفته شده با کالای ثبت سفارش شده

3- منصرف شدن از خرید

4- نیاز به تعویض سایز و یا رنگ

در نظر داشته باشید که برای استفاده از این خدمات باید:

کالا با شرایط اصلی و بدون استفاده (در خصوص کفش فقط روی فرش پرو شده باشد.) در جعبه ی اصلی شرکت مرجوع شود.

در صورت نیاز به تعویض درخواست خود را به صورت مکتوب داخل جعبه ارسال فرمایید.

توجه فرمایید که در صورت عدم رعایت موارد فوق، ضمانت 3روز بازگشت کالا از بین رفته و شرکت چرم یلسان مسئولیتی در این قبال برعهده نخواهد داشت.

در کلیه قوانین برگشت کالا در چرم یلسان در صورتی که محصول به همراه هدیه ارسال شده باشد بازگرداندن آن نیز الزامی می باشد.

چگونه کالا را مرجوع نماییم؟

مشتری گرامی چنانچه ارجاع و تعویض کالای خریداری شده شما منطبق با قوانین و مقررات ذکر شده بالا است موارد زیر را جهت ارجاع به شرکت چرم یلسان را رعایت نمایید :

– لطفا به هیچ عنوان بدون اطلاع کارشناسان پشتیبانی کالا را به صورت خودسرانه به شرکت چرم یلسان ارسال نفرمایید. حتماً بعد از هماهنگی به شعبه ارسال کننده کالا ارسال فرمایید.

–  در صورتی که تعویض و یا ارجاع کالای مورد نظر مشمول شرایط مذکور بندهای بالا باشد. تا ظرف حداکثر ۷ روز از تاریخ ثبت سفارش با واحد پشتیبانی مشتریان چرم یلسان به شماره

09100736100

تماس بگیرید و این موضوع را کارشناسان انتقال دهید.

-چنانچه مشتری محق باشد، به مشتری اطلاع داده شده، کالا تعویض و برای مشتری بصورت رایگان ارسال خواهد شد.

بازگشت وجه

– پس از ارسال کالا توسط مشتری و دریافت کالا توسط شرکت چرم یلسان، بررسی و نظر نهایی کارشناسان خدمات مشتریان به طور میانگین حدود یک هفته زمان خواهد برد و پس از این مدت، کارشناسان خدمات مشتریان شرکت چرم یلسان با مشتریان تماس گرفته و نتیجه را به مشتری اعلام خواهند نمود.

– پس از تماس کارشناسان پشتیبانی با مشتریان، چنانچه نیاز به بازگشت وجه به مشتری باشد،  در صورت درخواست مشتری نسبت به واریز، مبلغ طی 72 ساعت کاری برای مشتری واریز خواهد شد

– لازم به ذکر است شرکت چرم یلسان، در صورت عدم موجودی و یا تغییر قیمت کالای مرجوعی، تنها متعهد به برگرداندن مبلغ کالای خریداری شده اول (همان مبلغی که در فاکتور مشتری درج شده است) خواهد بود.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

اگر مشتری از خرید خود منصرف شده باشد، کلیه هزینه های بازگرداندن کالا اعم از بسته بندی و حمل و نقل و … به عهده مشتری خواهد بود.

اگر مشتری به علت مشکل کیفی و یا مغایرت سفارش با محصول دریافتی که توسط کارشناسان بخش خدمات فروش هم به تایید رسیده باشد ناچار به برگشت محصول شده باشد کلیه هزینه های بازگرداندن کالا اعم از بسته بندی و حمل و نقل و … به عهده چرم یلسان می باشد. که برای واریز کردن هزینه پست به حساب مشتری قبض معتبر شرکت پست الزامی می باشد.

در صورت درخواست مشتری مبنی بر تعویض سایز و یا رنگ هزینه ارسال و دریافت مجدد سفارش به عهده ی مشتری محترم می باشد.

توجه داشته باشید که جایگزین کردن کالا فقط در صورت موجودی کالا میسر می باشد و در غیر این صورت مبلغ درج شده در فاکتور به حساب مشتری مسترد می گردد.

2 فکر در مورد “ قوانین بازگشت کالا

  1. 09362498483 گفت:

    سلام کفش خریداری و پست به تهران شده یک شماره کوچک است چه کنم

    1. محمدی گفت:

      سلام.وقت بخیر.لطفا با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *