محتوای آموزشی

5 مدل از جدیدترین مدل کیف چرم زنانه

در ترند های جدید تولید کیف چرم، تمرکز بر روی رنگ های کاربردی تر و مینیمال تر است. کیف های کمری، کیف های رو دوشی سایز کوچک در سالهای اخیر بسیار ترند شده اند. در این مقاله 5 مدل از جدیدترین مدل کیف چرم زنانه را به شما معرفی کرده ایم.

برای خرید کیف چرم زنانه میتوانید از دسته بندی مربوطه، مدلهای مختلف را بررسی کنید.

کیف های چرمی دستی

اولین مورد که هم جزو کیف های قدیمی و هم جزو کیف های جدید به حساب می آیند، مربوط به کیف های چرمی دستی می شوند. این کیف ها سبب می شوند تا بتوانید به راحتی اشیا ارزشمند خود همچون کلیدها، سوئیچ ها، کارت ها، پول نقد و… را در آن قرار دهید و با خود جابجا کنید.

کیف دوشی و دستی زنانه مدل مارال کد008-GC

کیف های دوشی

کیف های دوشی و یا کیف های دو دوشی دسته بعدی جدیدترین مدل کیف چرمی زنانه هستند. کیف های رو دوشی غالبا در سه ابعاد و اندازه کوچک، متوسط و بزرگ هستند که می توانند مورد استفاده قرار گیرند. رنگ بندی این کیف ها متنوع و گسترده است. به همین خاطر نیز بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که چه رنگ و چه مدلی از کیف های دوشی را تهیه می کنید.

کیف های کمری

مدل سومی که در بین انواع جدیدترین مدل کیف چرم زنانه وجود دارد و به صورت گسترده بین خانم ها و آقایان نیز استفاده می شود، مربوط به کیف های کمری می شود. این مدل از کیف ها با یک سری تغییرات و تفاوت های ریز و جزئی می توانند برای هر کدام از افراد مورد استفاده باشند. این نکته را در نظر داشته باشید که اگر قرار به خرید کیف های کمری دارید، حتما بین انواع زنانه و مردانه آن تفکیک قائل شوید و نوعی که برای شما کاربرد دارد را تهیه نمایید.

کیف کمری زنانه مدل روژینا کد007-GL

کیف کمری زنانه مدل روژینا کد007-GL

کوله پشتی چرم زنانه

کوله پشتی های چرم زنانه مدل بعدی در بین جدیدترین مدل کیف چرم زنانه هستند. این مدل از کیف ها می توانند اندازه های متوسط تا بزرگی داشته باشند. زمانی که وسایل شما بیش از اندازه هستند و نیاز دارید تا دائما این وسایل کنار شما باشد، می توانید به سراغ کوله پشتی های چرم زنانه بروید. رنگ بندی های متنوع و همچنین شکل های گوناگون از این کیف ها را در فروشگاه های مختلفی پیدا می کنید. اما یک نکته مهم در خصوص تمامی آن ها مشترک است. این کیف ها برای استفاده گزینه راحتی هستند و معمولا نیز چندین سال دوام دارند.

کیف اداری زنانه

شیک پوشانی که از طراحی‌های کلیشه‌ای و تکراری خسته‌ شده‌اند و به‌دنبال کیف تمام چرم و متفاوت هستند که ضمن حفظ زیبایی و اصالت از طراحی منحصربه‌فرد هم بهره‌ برده باشد، «محصولات چرم طبیعی یلسان » را می‌توانند مدنظر خود قرار دهند. ساختار کیف اداری زنانه چرم طبیعی یلسان به شکلی است که حداکثر فضا را به شما می دهد، برگه هایی در قطع A4 ، کیف پول، عینک، سوییچ، و سایر ملزومات مورد نیاز خانم ها به راحتی در آن جای می گیرد.جیب های داخلی و بیرونی هم نظم مناسبی به وسایل شما می دهد. یک بند بلند و دسته های دوتایی به شما حق انتخاب می دهد که کیف را در دست بگیرید یا دوشی استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *