هدیه برای مرد متاهل
20 هدیه خاص برای روز مرد | بهترین پیشنهادها

بی شک قدردانی از پدران و همسران یکی از زیباترین کارهایی است که میتوان در روز مرد انجام داد. در این روز با هدیه های بسیار زیبا می توانید بهترین قدردانی را از آنها داشته باشید. اگر در هنگام انتخاب بهترین کادو برای روز مرد مردد هستید، با فروشگاه یلسان همراه باشید تا 20 هدیه خاص برای روز مرد را برای شما معرفی کنیم. اگر بدنبال هدایای لوکس و شیک هستید یا قیمت مناسب برایتان اهمیت دارد ادامه این مقاله را بخوانید.

 

کادو برای مرد متاهل

 

روز مرد در سال 1402 چه روزی است؟

5 بهمن سال 1402، مصادف با روز مرد و روز پدر است. این روز را فراموش نکنید تا بتوانید با خرید یک هدیه کوچک، روز آن ها را تبریک گفته و از تمامی زحمات آنها تشکر کنید.

ست هدیه چرم مردانه برای روز مرد

یکی از محصولات بی نظیر فروشگاه یلسان، ست هدیه چرم مردانه است. ست های چرم مردانه دارای انواع مختلفی هستند و هریک دارای ویژگی های متمایز می باشند. ست هدیه چرم یک انتخاب بی نظیر برای تمام افرادی است که به دنبال خرید یک هدیه خاص و ویژه هستند. ست های هدیه چرم مردانه یلسان دارای تنوع بسیاری هستند و رنگ بندی های مختلف دارند.

ست های چرم در دو نوع چرم طبیعی و چرم مصنوعی تولید شده اند. ست های چرم مصنوعی قیمت فروش پایین تری از ست های طبیعی دارند. توجه داشته باشید که ست های چرم طبیعی مردانه تنوع رنگ زیادی ندارند. با قیمت بالایی به فروش می روند و بوی چرم خاصی از آنها به مشام می خورد.

ست هدیه چرم مردانه برای روز مرد شامل کیف پول، جاهندزفری، پشت صندلی، جاکارتی، کمربند چرم مردانه است. قیمت این نوع ست ها با توجه به جنس و کیفیت آنها، همچنین تعداد مولفه های آن متفاوت هستند.

ست هدیه مردانه

کیف پول چرم مردانه برای روز پدر

کیف پول چرم مردانه برای روز پدر یکی از بهترین انتخاب ها به شمار می رود. کیف چرم مردانه در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل داشتن جنس فوق العاده، طول و دوام بالایی دارد. تمامی کیف پول های چرم فروشگاه یلسان، دارای جنس مناسب، ابعاد خوب، رنگ طبیعی و مدل های جذاب هستند. کیفیت دوخت این نوع کیف پول ها، نشان از کیفیت بالای آن دارند.

افزایش اندازه کیف پول چرم و استفاده از چرم طبیعی باعث افزایش قیمت فروش آنی می شوند.از آنجایی که کیف های فروشگاه یلسان از چرم طبیعی هستند، در هنگام خرید آن به بوی چرم، چین و چروک و خطوط آن، سطح چرم و واکنش آن نسبت به حرارت توجه کنید.

کیف پول مردانه

کمربند چرم مردانه

کمربند چرم مردانه یکی از زیباترین هدایای روز مرد شناخته می شود. کمربندهای چرمی نسبت به انواع محصولات مردانه چرم دیگر دارای قیمت فروش مناسب تری است. این نوع کمربندها به دو صورت چرم مصنوعی و چرم طبیعی تولید شده اند و زیباترین طرح ها را از آن خود ساخته اند. کمربند مردانه از جمله هدیه هایی است که همه آقایان استفاده میکنند و در واقع جزو کم ریسک ترین هدیه هاست.

کمربند مردانه مدل بایسن

کیف چرم مردانه

انواع کیف چرم مردانه فروشگاه یلسان به کیف رودوشی مردانه چرم، کیف پول چرم مردانه، کیف دستی چرم مردانه و کیف چرم اداری تقسیم می شوند. از کیف های رودوشی میتوان در موقعیت های کاری و اداری استفاده کرد. همچنین بهترین انتخاب نوع کیف در مهمانی ها نیز شناخته می شود. کیف چرم اداری بهترین هدیه برای آقایانی است که علاقه زیادی به جا به جایی و همراه داشتن مدارک خود دارند. در واقع میتوانیم کیف های چرم مرداه را به این صورت لیست کنیم :

 1. کیف دستی مردانه
 2. کیف اداری مردانه
 3. کیف پول
 4. کیف دوشی مرانه
 5. کیف پاسپورتی مردانه

 

 

کیف اداري مردانه

کفش چرم مردانه

کفش چرم مردانه یکی از هدیه های زیبایی است که می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی یلسان خریداری کنید. در این فروشگاه انواع کفش های چرم مصنوعی و طبیعی به فروش می رسند که می توانند بهترین و زیباترین هدیه روز مرد شناخته شوند. شما می توانید از میان انتخاب های بسیار یلسان، بهترین نوع کفش چرم مردانه را با توجه به سایز، جنس و طراحی آن خریداری کنید. کفش های چرم طبیعی مردانه نسبت به کفش های چرم مصنوعی دارای قیمت فروش بالاتری هستند. کفش کالج چرم مردانه از پرطرفدارترین کفش های چرم در میان آقایان است. اگر به دنبال هدیه ای کم ریسک تر میگردید کفش رسمی مردانه و نیم بوت چرم مردانه انتخاب های عمومی تر و همه پسندی هسند.

 

کفش کالج مردانه مدل فيچر

خرید اینترنتی هدیه روز مرد ارزان

انتخاب یک سایت معتبر برای خرید اینترنتی اهمیت زیادی دارد. برای خرید هدیه روز مرد با قیمت ارزان و کیفیت عالی، یلسان بهترین انتخاب است. با سایت یلسان می توانید انواع هدیه روز مرد را با قیمت های مختلف خریداری کنید. در این سایت انواع کفش ها، کیف پول ها، ست هدیه چرم و غیره برای خرید آقایان در نظر گرفته شده اند. با ورود به سایت یلسان می توانید بهترین انتخاب را از میان هزاران هدیه مختلف داشته باشید.

 • جاکلیدی چرم
 • کمربند چرم
 • کیف پول چرم

 

هدیه ای که برای مرد زندگی تان انتخاب میکنید، با توجه به نیاز و جایگاه اجتماعی دریافت کننده هدیه باشد.

 

کادو مرد متاهل

 

کادو مرد متاهل

 

کادو مرد متاهل در روز مرد یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از خانم ها است. خرید هدیه برای مردان متاهل کار ست تری است. برای خرید کادو برای یک آقای جا افتاده و دارای جایگاه اجتماعی نمیتوان به سمت خرید هر چیزی رفت. معمولا آقایانی که همسر دارند، به وسیله خاصی احتیاج ندارند و همینطور نمیتوان سمت وسایل دیجیتال مانند هندزفری یا ساعت هوشمند رفت. بهتر است برای آقایان متاهل یک هدیه لوکس و در عین حال کاربردی تهیه کنید.

ما این کار را برای شما آسان تر ساخته ایم. برای کادوی مرد متاهل می توانید انتخاب های متفاوتی داشته باشید. کیف پول های بسیار زیبا از چرم طبیعی، ست هدیه روز مرد، کمربند ها و کفش های چرم همگی از جمله هدیه روز مرد هستند که می توانید از آن ها برای قدردانی و تشکر از همسر و پدر خود بهره گیرید. لیست هدیه برای مرد متاهل را بببینید :

 1. ست کیف و کفش چرم
 2. ست هدیه چرم : شامل کمربند و کیف پول ست
 3. کفش رسمی چرم
 4. کیف اداری چرم
 5. کیف مدارک چرم

 

توصیه ما این است که برای آقایان متاهل هدیه ای لوکس و البته متناسب با سن شان تهیه کنید. اگر این هدیه وسیله ای کاربردی باشد که روزانه و در محل کار از آن استفاده کنند، بهتر است. چرا که با هر بار استفاده از هدیه شما به یادتان خواهند بود.

سخن پایانی

هدیه روز مرد یکی از دغدغه های اصلی تمامی خانم ها شناخته می شود. بدین منظور فروشگاه یلسان بهترین شرایط را برای خرید هدیه روز مرد فراهم ساخته است. با مراجعه به این سایت می توانید ازانواع محصولات چرمی آن مانند کیف، کفش، کمربند، ست چرمی و غیره خریداری کنید هریک از محصولات دارای ویژگی ها و طرح های خاصی هستند که با قیمت مختلف نیز به فروش می رسند. در این مقاله سعی کردیم شما را با 5 هدیه خاص روز مرد از سایت یلسان آشنا سازیم.

 


سوالات متداول

5 هدیه خاص روز مرد کدامند؟

ست هدیه چرمی، کفش، کیف، کمربند و کیف پول چرم.

روز مرد در چه روزی است؟

5 بهمن سال 1402 روز مرد است.

ست هدیه چرمی شامل چه آیتم هایی است؟

ست هدیه چرم مردانه برای روز مرد شامل کیف پول، جاهندزفری، پشت صندلی، جاکارتی، کمربند چرم مردانه است.