کیف ترند 2024
معرفی 10 مدل کیف ترند 2024 | کیف ترند 2024 دخترانه

کیف های ترند به کیف هایی گفته می شود که در طول یک فصل یا سال به خاطر داشتن جزئیات منحصر به فرد، رنگ خاص، طراحی به روز و سبکی متفاوت مورد توجه علاقه مندان به مد و فشن قرار می گیرد. البته دوام و روند محبوبیت آن تا زمانی است که کیف جدیدی ترند نشده باشد در واقع این طراحان هستند که با بررسی رویداد های مختلف سبکی را انتخاب می کنند که قابلیت جذب بالایی داشته باشد. به طور کلی کیف هایی با جزئیات فلزی، کیف های مجلسی، کیف های دوشی، کیف هایی با طرح های هنری و کیف های دستی از جمله کیف های ترند محسوب می شوند. با فروشگاه چرم یلسان همراه باشید تا ترند های سال 2024 را بررسی کنیم.

کیف ترند به چه کیف هایی گفته می شود؟

کیف یکی از لوازمی است که امروزه برای تکمیل کردن انواع استایل رسمی و غیر رسمی برای شیک و جذاب دیده شدن انتخاب می شود که در انواع مدل ها و با متریال های مختلف طراحی و ساخته می شوند. کیف های چرم متداول ترین و پراستقبال ترین کیف های مردانه و زنانه می باشند که باعث لوکس دیده شدن استایل شده و یکی از مهمترین و ضروری ترین اکسسوری زنانه محسوب می شود.

 

یلسان تولید کننده کیف با توجه به ترند روز دنیاست. کیف هایی که به ترند 2024 نزدیک تر هستند و تولید یلسان میباشند، در بخش پایین معرفی شده اند.

 

کیف ترند 2024 دخترانه

در قسمت قبلی مقاله در مورد اینکه به چه کیف هایی، کیف های ترند گفته می شود صحبت کرده و آشنا شدیم حال در این قسمت به بررسی کیف های ترند 2024 دخترانه می پردازیم که عبارتند از:

 

کیف دوشی زنجیر دار 

کیف های دوشی کوچک با استفاده از بند از جنس چرم و یا فلز بر روی شانه قرار می گیرند و جز کیف های ترند سال 2024 خواهد بود. زنجیر در بند کیف ها در سال 2024 بسیار به چشم خواهد آمد.

کیف دوشی زنانه مدل دلسا کد 077-MRV

کیف های بزرگ

کیف های بزرگ و کاربردی همیشه محبوبیت داشته هر چند می توان محتویات زیادی را داخل آن جای داد ولی به علت سنگینی ممکن است زیاد خوشایند نباشد با این حال خانه های مد همچون کوچ از تولید کیف های بزرگ در سال 2024 رونمایی کرده است.

کیف چرم یلسان

کیف های حصیری 

این مدل از کیف ها در مدل های متنوع و طراحی های منحصر به فرد با متریال حصیری و داشتن جزئیاتی با چرم جزء ترندها خواهد بود.

کیف های حصیری

کیف های میکرو

یکی از کیف های ترند سال 2024 دخترانه کیف هایی کوچک با دسته های بزرگ خواهد بود شکل این کیف ها به صورت مربع یا دایره در سایزهای کوچک می باشد.

کیف میکرو

 

کیف های دستی تا شده

این کیف ها در ابعاد کوچک برای گرفتن در دست طراحی شده اند و مناسب مراسم رسمی هستند. این دسته از کیف ها بند ندارند و در دست نگه داشته میشوند.

کیف دستی چرم

کیف های گرد

استفاده از کیف های گرد و یا هلالی دوباره به دنیای مد بازگشته است. کیف های گرد جزء کیف های ترند در سال 2024 خواهد بود. در بخش کیف چرم زنانه میتوانید انواع کیف های ترند برای خانم ها را مشاهده کنید.

کیف گرد چرم

کیف هایی با جزئیات چرمی

استفاده از جرئیات برجسته، جیب ها و نوارهای چرمی جذابیت خاصی به کیف داده و جزء ترند هایی است که با روند سال از محبوبیت نیافتاده و همیشه در دسته بهترین ها قرار می گیرد و در سال 2024 باز هم کیف هایی با جزئیات چرمی جزء ترند ها محسوب می شود.

کیف های دستی لپ تاپ

استفاده از کیف های لپ تاپ دستی و یا کیف هایی که شبیه به این دسته هستند در سال 2024 بیشتر خواهد شد. این ترند برای خانم های شاغل کاربردی است. خانم هایی که برای حضور در محل کار هم لازم است لپ تاپ یا تبلت با خود حمل کنند و هم شیک پوش باشند.

 

کیف ترند مدرسه 1403

دانش آموزان در انتخاب کیف مدرسه مشکل پسند شده اند و به دنبال کیف هایی هستند که با لباس آن ها ست شده و باعث شیک و جذاب دیده شدن استایلشان شود. کیف های ترند مدرسه در سال 1403 کیف های کوله پشتی با طرح های فانتزی و رنگ های متنوع می باشد. در ساخت این کیف ها از متریال هایی چون؛ چرم طبیعی و مصنوعی، برزنت، کتان و جین استفاده خواهد شد. جزئیات به کار گرفته شده در این کیف ها از نظر رنگ بندی گرفته تا برجستگی ها، آویز های متنوع و جیب های تعبیه شده، ابعاد و بزرگی آن ها نسبت به سال های قبل با نمونه های مشابه کمی فرق خواهد کرد.

 

کوله پشتی های جین همچنان جزو کیف های ترند مدرسه 1403 هستند.

 

برای مشاهده انواع مدل کیف های مدرسه باکیفیت بسیار بالا و قیمت خیلی مناسب می توانید به سایت www.yalsan.com مراجعه نمایید. همچنین برای گرفتن ایده ی خرید هدیه عید نوروز برای عروس میتوانید نوشته ما در این مورد بخوانید.

اشتراک گذاری