محتوای آموزشی

معرفی یک اکسسوری لوکس ماشین و لوازم تزئینی خودرو

اکسسوری لوکس ماشین و لوازم تزئینی خودرو

امروزه وسیله نقلیه موتوری به یک وسیله بسیار کارآمد و پرکاربرد تبدیل شده است و تقریباً می توان گفت بسیاری از افراد از این وسیله در زندگی روزمرگی برای انجام دادن بسیاری از کارهای خود استفاده می کنند. از خودرو به عنوان خانه متحرک یاد می شود به همین دلیل افراد لحظاتی را که با آن سپری می کنند مایلند با تزئین و اسپرت کردن آن، لذت ببرند. اکسسوری (Accessory) به آن دسته از لوازم و یا زیور آلاتی گفته می شود که ممکن است به تنهایی جذابیت نداشته ولی در کنار وسیله اصلی خود جلوه بسیار زیبا و شیکی را ایجاد کند. اکسسوری یا ارگانایزر خودرو شامل موارد زیادی از جمله؛ روکش صندلی، روکش فرمان، کف پوش خودرو، کنسول وسط خودرو، رینگ و چراغ های اسپرت و… می باشد. ما در این مقاله به معرفی اکسسوری لوکس ماشین و لوازم تزئینی خودرو پرداخته ایم.

اکسسوری ماشین شامل چه چیزهایی است؟

اکسسوری لوکس ماشین به انواع مختلف تقسیم می شوند و برخی از آن ها مثل، آویز آینه، سردنده های بزرگ جنبه تزئینی داشته و کاربرد دیگری ندارند. اما برخی از آن ها مثل، هولدر موبایل، کیف پشت صندلی علاوه بر زیبایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. در حالت کلی اغلب افراد مخصوصاً جوانترها علاقه زیادی به لوکس کردن ماشین خود دارند در زیر به بیان برخی از اکسسورهای داخلی و خارجی ماشین پرداخته ایم که عبارتند از:

 

روکش صندلی

اکسسوری لوکس ماشین

روکش صندلی خودرو تأثیر قابل توجهی در زیبا دیده شدن داخل ماشین دارد که خود به انواع مختلف پارچه ای و چرم تقسیم می شود. روکش پارچه ای در صورت کثیف شدن به راحتی قابل شست و شو می باشد همچنین در صورت پاره و سوراخ شدن به راحتی می توان آن را ترمیم کرد. روکش های صندلی چرم باعث لوکس و جذاب دیدن شدن داخل خودرو می شود هر چند برخلاف روکش های پارچه ای ضد تعریق نیستند ولی امروزه از محبوبیت زیادی برخوردار شده اند و بسیاری از افراد آن را بر روکش های پارچه ای ترجیح می دهند.

 

هولدر موبایل

اکسسوری لوکس ماشین

هولدر موبایل یا نگه دارنده موبایل یک وسیله ی بسیار کاربردی می باشد که به شیشه یا روی داشبورد خودرو قابلیت نصب دارد. این وسیله این امکام را برای کاربران فراهم می کند که در حال رانندگی به تماس های ضروری گرفته شده پاسخ دهند همچنین استفاده از مکان یاب GPS در هنگام رانندگی را میسر می کند. علاوه بر مزیت های گفته شده جلوه خاصی را به خودرو می بخشد و باعث زیباتر دیدن شدن داشبورد خودرو می شود.

پشت صندلی

یک وسیله بسیار ضروری و کارآمد در خودرو، استفاده از کیف های پشت صندلی می باشد. مخصوصاً اگر قصد سفر و پیمودن مسافت های طولانی را دارید استفاده از آن بهترین گزینه می باشد. سرنشنان عقب خودرو با قرار دادن لوازم شخصی خود چون؛ موبایل، عینک، تبلت، دفتر، خودکار، کاغذ دستمالی و یا خوراکی بر روی صندلی عقب یا قرار دادن آن ها در کف خودرو، علاوه بر اینکه باعث بهم ریختگی و بی نظمی خودرو می شود فضا را هم برای سرنشینان تنگ می کند. بنابراین پیشنهاد ما به شما استفاده از آویز یا کیف های پشت صندلی می باشد که می توانید تمام وسایل مورد نیاز خود را در آن نگه داری کنید. نحوه نصب آن خیلی راحت بوده و با انداختن بند های تعبیه شده در آن به صندلی قابل استفاده می شود. فروشگاه اینترنتی یلسان این محصول را در رنگ های آبی، قرمز، کرم، طوسی با دوخت بسیار شیک و باکیفیت عالی ارائه می دهد.

برای خرید اینترنتی پشت صندلی چرم لوکس از سایت یلسان، از فرشگاه ما ثبت سفارش کنید.

 

اکسسوری ماشین

اکسسوری ماشین

 

جاسوییچی خودرو

یک وسیله بسیار ضروری برای گم نکردن کلید خودرو می باشد برخی از خودرها فقط یک کلید برای روشن کردن خودرو و باز و بستن درب ها و صندوق عقب دارند. ولی برخی از خودروها دارای چند کلید مجزا برای قسمت های مختلف آن هستند. برخی از رانندگان برای امنیت بیشتر ماشین از قفل فرمان هم استفاده می کنند به کمک این ابزار می توانید کلید خودرو و کلید قفل فرمان را در یک جا در دسترس داشته باشید. در فروشگاه اینترنتی یلسان، جاسوییچی های چرم طبیعی مخصوص خودرو با قیمت خیلی مناسب و با کیفیت بسیار عالی قابل ارائه می باشد. برای ثبت سفارش محصول می توانید به آدرس اینترنتی چرم یلسان مراجعه نمایید.

 

پشت گردنی خودرو

این وسیله علاوه بر اینکه باعث زیبا دیده شدن صندلی خودرو می شود از آسیب های وارد شده به عضلات گردن در هنگام رانندگی، ناشی از تکان های خودرو جلوگیری می کند. در تولید این محصول از الیاف بسیار نرم و لطیفی استفاده شده است و روکش آن از جنس چرم و یا پارچه ای می باشد که انتخاب رنگ و نوع جنس آن به سلیقه مشتری بستگی دارد.

 

روکش فرمان

اکسسوری لوکس ماشین

روکش فرمان تأثیر قابل توجهی در زیبا و شیک دیده شدن کابین خودرو دارد و علاوه بر زیبایی باعث عدم تعریق دست و تسلط بیشتر بر فرمان می شود. این محصول در رنگ و طرح های مختلف به صورت آماده یا دوختی در بازار وجود دارد. جنس اکثر روکش های فرمان از چرم طبیعی یا مصنوعی می باشد. بیشتر افراد رنگ و طرح روکش فرمان را با کابین خودرو، مخصوصاً روکش های صندلی ست می کنند که در این صورت جذابیت خاصی به آن می دهد.

 

کفپوش خودرو

اکسسوری لوکس ماشین

کفپوش در انواع مختلفی چون یک تیکه و چند تیکه 3 بعدی و 5 بعدی در بازار وجود دارد. برای نصب کفپوش های یک تیکه، باید تمامی صندلی ها و کنسول را باز کرد به همین دلیل نصب آن راحت نیست. ولی کفپوش های چند تیکه به راحتی قابلیت نصب دارند. کف پوش فابریک خودروها، از موکت ساخته شده اند بنابراین تمیز کردن آن ها مخصوصاً اگر مایعات به کف ماشین ریخته شود سخت می شود. کف پوش علاوه بر اینکه جذابیت خاصی به داخل خودرو می بخشد کار نظافت و شست وشوی داخل آن را راحت تر می کند. این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف و در جنس هایی چون؛ پارچه ای، لاستیک و چرم تولید می شوند ولی کفپوش های چرم از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار بوده و زیباتر دیده می شوند.

 

جا دستمال کاغذی

اکسسوری لوکس ماشین

دستمال کاغذی در داخل ماشین برای پاک کردن دست و یا شیشه خودرو گاهاً مورد استفاده قرار می گیرد. گذاشتن جعبه آن بر روی داشبورد یا روی صندلی ماشین، باعث بی نظمی خودرو می شود بنابراین با نصب جادستمال کاغذی بر سایبان خودرو می توانید این مشکل را حل کنید. این محصول در طرح و رنگ های مختلف با متریال های چرم و پارچه ای تولید می شود که به راحتی می توان آن را با کابین خودرو و روکش صندلی ست کرد.

 

کیف آفتابگیر خودرو

اکسسوری لوکس ماشین

این کیف یکی از لوازم جانبی ضروری خودرو می باشد شما می توانید تمام کارت های مورد نیاز خود را از جمله؛ کارت بانکی، کارت سوخت، مدارک ماشین چون؛ کارت ماشین و بیمه خودرو را در داخل آن بگذارید و در موقع نیاز به صورت سریع به آن دسترسی داشته باشید. این محصول از متریال های چرم طبیعی و یا مصنوعی تولید شده و بر سایه بان خودرو نصب می شود.

 

کنسول وسط خودرو

اکسسوری لوکس ماشین

یکی از ابزار های جانبی بسیار پرکاربرد در خودرو استفاده از کنسول می باشد. برخی از وسایل مورد نیاز از جمله، کیف پول، عینک، ساعت، موبایل و یا هر وسیله ای که انداختن آن بر روی صندلی یا کف خودرو باعث بی نظمی ماشین می شود می توانید داخل این کنسول بگذارید. این ابزار وسط دو صندلی جلوی ماشین نصب شده و به عنوان تکیه گاه دست و آرنج در موقع خستگی از رانندگی هم مورد استفاده قرار می گیرد. طرح و رنگ این محصول را می توان با کابین خودرو ست کرد.

 

جا هندزفری و جاکارتی

جاهندزفری لوکس

وقتی از هندزفری برای گوش دادن موسیقی در داخل خودرو استفاده می کنید فرقی نمی کند که به گوشی متصل شده یا به رادیو پخش و اینکه سرنشین خودرو هستید یا راننده، بعد از تمام شدن می توانید آن را در جاهندزفری هایی که به منظور نظم دهی طراحی شده اند گذاشته و برای گم نشدن داخل کیف پشت صندلی و یا کنسول بگذارید. برای خرید این محصول در مدل و رنگ های متنوع می توانید به فروشگاه اینترتی یلسان مراجعه نمایید. جاکارتی به عنوان وسیله بسیار مهم و ضروری برای گم نکردن کارت های بانکی و مدارک خودرو، مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول را هم می توانید در مدل های مختلف به صورت دست دوز چرم طبیعی از همین فروشگاه آنلاین خریداری نمایید.

 

چراغ اسپرت خودرو

اکسسوری لوکس ماشین

 

امروزه این چراغ ها در طرح های مختلف برای همه خودرو ها در بازار وجود دارد که علاوه بر جذابیت، باعث اسپرت دیده شدن خودرو می شود. انتخاب هر یک از طرح های مختلف آن به نوع خودرو و سلیقه مشتری بستگی دارد. علاوه بر چراغ های اسپرت استفاده از لامپ های هدلایت و زنون به خاطر اینکه روشنایی زیادی دارد از استقبال زیادی برخوردار شده است.

 

رینگ اسپرت

اکسسوری لوکس ماشین

 

رینگ های اسپرت در سایز های مختلف برای انواع خودرو های سواری، شاسی بلند و آفرود طراحی شده اند. علاوه بر اینکه جذابیت بی نظیری را به خودرو می بخشد فرمان پذیری و امنیت آن را در پیچ های خطرناک افزایش می دهد. رینگ های اسپرت در انواع برند، جنس، قیمت و طرح های مختلف تولید و روانه بازار می شوند. غالباً افراد قبل از اضافه کردن هر اکسسوری، برای لوکس کردن ماشین خود از رینگ اسپرت استفاده می کنند.

جمع بندی

اکسسوری خودرو به آن دسته از لوازم جانبی و تزئینی گفته می شود که باعث لوکس و جذاب دیده شدن خودرو می شود. تزئین کردن ماشین در تمامی کشور ها بسیار مرسوم بوده و حتی نمایشگاه هایی هم به این منظور برای نمایش دادن خودروهایی با تزئینات شیک و جذاب برگزار می شود. در میان تمامی اکسسوری های خودرو، اکسسوری چرم باعث لوکس تر شدن خودرو میشوند. اکسسوری یا ارگانایزر ماشین به دو بخش داخلی چون؛ روکش صندلی، کف پوش، کیف پشت صندلی، هولدر موبایل و به بخش خارجی چون، رینگ های اسپرت، چراغ های اسپرت، بال صندوق عقب و…تقسیم می شود که انتخاب هر یک از آن ها به سلیقه افراد بستگی دارد. نصب برخی از این اکسسور ها از جمله کیف پشت صندلی پرکاربرد بوده و زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید این محصول با قیمت مناسب و با کیفیت بسیار بالا می توانید به فروشگاه آنلاین یلسان مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *